Sapņu svētki bērniem

AR LABĀKIEM ĶĪMIĶIEM RĪGĀ

Pasūtīt programmu
kontakti - 29121150 Sekojiet mums
Zinātnes teātris

ZINĀTNISKAIS TEĀTRIS

Zinātnes teātris ir aizraujoša un izglītojoša vieta, kur jaunieši var atklāt iedvesmojošo zinātnes pasauli, veicot interesantus eksperimentus ķīmijā un fizikā.

Mūsu teātrī starp skatuvi un skatītāju nav nosacītās sienas, un tāpēc skatītāji kļūst par interaktīvu teātra dalībnieku. Apmeklējot zinātnes teātri, mazie skatītāji varēs redzēt, kā notiek dažādas ķīmiskas reakcijas un fizikālas parādības, kas viņiem var šķist neticamas vai noslēpumainas. Izrāžu laikā mūsu profesori ne tikai veic eksperimentus, bet arī skaidro darbības principus un stāsta interesantus faktus, lai palīdzētu mazajiem skatītājiem labāk izprast zinātni.

Katra izrāde zinātnes teātrī ir iespēja jūsu bērniem pietuvoties zinātnei, izpētīt to un uzdot jautājumus. Var uzzināt, kā darbojas dažādi ķīmiskie savienojumi, kādi spēki iedarbojas fizikālajos procesos un kā šīs zināšanas tiek pielietotas ikdienā. Turklāt, kā jau minējām, katrā izrādē ir iekļauti interaktīvi elementi, kur paši skatītāji veic eksperimentus, lai labāk izprastu zinātnes principus.

Mūsu zinātnes teātris veicina bērnos un pusaudžos interesi par zinātni, kritisko domāšanu un radošu pieeju attīstību dažādu problēmu risināšanā. Kopumā zinātniskā teātra apmeklējums ir jautra un izglītojoša pieredze, kas var iedvesmot jaunos skatītājus turpināt pētīt un virzīties uz priekšu zinātnē.