Sapņu svētki bērniem

AR LABĀKIEM ĶĪMIĶIEM RĪGĀ

Pasūtīt programmu
kontakti - 29121150 Sekojiet mums
Svētki  /  Bērniem  /  Kristāla rūpnīca
1.

Zinātniskais šovs

Bērnībā katrs sapņo par brīnumdaru skolu. It īpaši interesants līkās viss, kas saistīts ar dažādu maģisko šķidrumu, kas dūmo, šņukst, pat staro dažreiz. Un vienmēr tiem bija kāds maģiskais spēks! Ar vecumu cilvēki vairs netic maģijai, bet tie, kas negrib zaudēt maģiju savā dzīvē – sāk nodarboties ar zinātni un veidot maģiju paši. Tie esam arī mēs un esam gatavi dalīties ar māģiju!
2.

Darbnīca

Vai Jūs zināt kas ir filozofijas akmens? Viduslaiku alķīmiķi ticēja, ka pastāv reaktīvs, kas ir nepieciešams lai varētu dabūt zeltu no jebkura metāla, kas var arī dāvināt nemirstību. Protams, tās bija tikai leģendas, kurām gribējās ticēt. Bet eksperimentējot vienmēr var dabūt ko jaunu un brīnumainu! Piemērām izaudzēt īstus kristālus! Bērniem būt iespēja eksperimentēt ar ļoti interesantu un skaistu metālu – bismutu! Un katram būs savs “filozofijas akmens”!
3.

Brīvs laiks un ēdiens

Pat ļoti pieredzējušiem brīnumdariem ir jāpalutina sev ar gardu maltīti, lai būtu spēks jauniem piedzīvojumiem! Obligāti arī jāuztaisa bildes, lai atcerētos šo maģisku dienu! Un jāizvelējas vissmukāko kristālu no visiem. Ja paliek spēks, var paaicināt arī animātoru, lai diskotēka būtu visforšākā un pēc svētkiem būtu ļoti labs miegs. Mums arsenālā ir zinātniskie stendi, Rubiku kubu kolekcija un pat galda teniss!

Kā izskatās