Sapņu svētki bērniem

AR LABĀKIEM ĶĪMIĶIEM RĪGĀ

Pasūtīt programmu
kontakti - 29121150 Sekojiet mums
Skolām

Ko mēs padāvājam?

Mēs aicinām veselas klases pie mums uz laboratoriju baudīt zinātni. Šova programmas, kur bērni ne tikai uzzinās daudz jauna par konkrētu tematu, bet arī nedaudz paeksperimentēs paši. Programmas: 1. Drošība Jūsu mājās (8+) 2. Viegli par sarežģīto (6+) 3. Zinātne tumsā (8+) 4. Kas ir slēpts mūsu ūdenī (8+) 5. Mūsu gaiss (7+) 6. Elektrība (9+) 7. Kāda ir ķīmiķa profesija (7+) Programmas garums ir 1 stunda, cenas no 80 eiro. Papildus var pasūtīt darbnīcu. Detaļas pa tālruni.

Vai mēs varam atbraukt

Mēs vienmēr būsim priecīgi atbraukt arī pie Jums ciemos! Braucam pa visu Latviju, un varam radīt gandrīz jebkuru mūsu programmu (tā būs nedaudz pārveidota). Cenas no 50 līdz 300 eiro par programmu un ir atkarīgas no programmas garuma, kā arī skatītāju skaitļa. Detaļas pa tālruni.

Karjeras dienas

Šī projekta ietvaros mēs izveidojām 'īpašu piedāvājumu. Mūsu komanda var atklāt profesijas, kuras ir saistītas ar zinātni un eksperimentējot, paradīt tos interesanti un aizraujoši. Piemēram elektroinžinieris vai arī pārtikas ražošanas specialists. Kā arī mums ir šova programma, kura atklās visu saistīto ar zinātni profesiju daudzveidību, zinātnes pielietošanu mūsdienu pasaulē un izaugsmes iespējas tiem, kuri ir patiešām ieinteresēti zinātnē!