Sapņu svētki bērniem

AR LABĀKIEM ĶĪMIĶIEM RĪGĀ

Pasūtīt programmu
kontakti - 29121150 Sekojiet mums
Blogs  /  Vecākiem par bērniem  /  Vasaras svētki neizdevās

1. Laicīgi padomājiet par nojumi. Lietus gadījumā būs daudz ērtāk un patīkamāk paslēpties zem telts jumta, nekā skriet mājā.
2. Kukaiņi. Bites, mušas, odi un daudzi citi ļoti gaida mirkli, kad varēs papusdienot kopā ar Jums. Mūsdienās ir daudz dažādu līdzekļu, kas apturēs kukaiņus un neļaus tiem sabojāt Jūsu svētkus. Pamēģiniet atcerēties par to pirms pasākuma! Neviens taču negrib glābt torti no lapsenēm.
3. Ūdens un vēlreiz ūdens! Ja Jums ir paveicies ar laika apstākļiem, un Jūsu svētkos ir patiešām karsti (visās nozīmēs), nodrošiniet nepieciešamo šķidruma daudzumu. Bērni daudz skrien un spēlē, tāpēc ļoti ātri zaudē ūdeni.
4. Atļaujiet bērniem būt bērniem: iekarot kādu koku, nosmērēties un pat nokrist no kaut kurienes. Tas tiešām ir ļoti jautri! Labāk par animatoru!
5. Neaizmirstiet par mūziku. Pat ja fonā skanēs kaut kas nesaprotams, bērniem tas būs ļoti svarīgi. Tad viņiem liksies, ka viņu ballīte ir visforšākā pilsētā. Un ja bērni tam ticēs, tad tā arī būs!
6. Padomājiet arī par pieaugušajiem. Dažreiz tie var kļūt par problēmu. Ja lietojat alkoholu, sekojiet daudzumam. “Piedzēries onkulis” var sabiedēt mazus gaviļniekus.
7. Pieskatiet bērnus, bet nekādā gadījumā neskrieniet viņiem pakaļ. Un labāk nespēlējiet ar viņiem, bērniem būs jautrāk izdomāt spēles pašiem vai arī klausīties kādu poniju vai fiksiku (animatoru).

Atcerieties, tie ir arī Jūsu svētki. Tas ir pats galvenais. Pat ja neizdevās visu saplānot, smaidiet! Sāka līt lietus? Tas nozīmē, ka sākas skriešanas sacensības lietū! Ārā ir ļoti karsts? Tad atrodiet šļūteni un sāciet ūdens ciņas! Un pats galvenais: atpūtieties!