Sapņu svētki bērniem

AR LABĀKIEM ĶĪMIĶIEM RĪGĀ

Pasūtīt programmu
kontakti - 29121150 Sekojiet mums
Blogs  /  Vecākiem par bērniem  /  Mēs pastāstīsim par pilnīgi skaidrām lietām, kurus diemžēl nesaprot katrs pieaugušais!

Mēs pastāstīsim par pilnīgi skaidrām lietām, kurus diemžēl nesaprot katrs pieaugušais!

1. Plānojiet svētkus savlaicīgi. Vislabāk izvēlēties svētku svinēšanas vietu menēsi agrāk, lai pedējās divas dienas nemeklētu brīvo telpu līdzīgi Šerlokam Holmsam.
2.Noskaidrojiet svētku svinēšanas vietu. Tas ir vissvarīgākais punkts jūsu lietu sarakstā. Bērnu istabas aizņem tikpat ātri kā Latvijā mainās laika apstākļi, tāpēc konkrētu datumu ir jārezervē savlaicīgi. Starp citu tieši laika apstakļu maiņas dēļ būs labi, ja jums būs rezerves svinēšanas vietas variants.
3. Noskaidrojiet, ko tieši vēlas jūsu berns. Pamatojoties uz iegūto informāciju, jūs varēsiet izvēlēties svinību temātu un varoņus.
4. Izvēlējieties profesionāļus. Pirms zvanīšanas animātoriem, izlasiet atsauksmes par viņiem un apskatiet fotogrāfijas no dažādam svinībam. Fotogrāfijas internetā bieži atšķiras no realitātes. Mēs ieteicam reanimatori.lv.
5. Jāsāk zvanīt organizatoriem jau tagad. Jums būs iespēja precizēt savas vēlmes un savlaicīgi pārrunāt visas sīkas detaļas. Tad jūs būsiet gatavi svinībām kā teicamnieks eksāmeniem.
6. Apdomājiet ēdienkarti gan bērniem, gan vecākiem. Īpaši svarīgi ir savlaicīgi pasūtīt svētku torti.
7. Atbrauciet savlaicīgi, lai paspētu visu sagatavot un sagaidītu viesus ar Holivudas smaidu.
Ceram, ka mūsu nelielā un vienkāršā instrukcija palīdzēs jums īstenot jūsu mazā gaviļnieka sapni, un jūs varēsiet gulēt mierīgi, nepārdzīvojot par to, ka kaut kas vēl nav gatavs!