Sapņu svētki bērniem

AR LABĀKIEM ĶĪMIĶIEM RĪGĀ

Pasūtīt programmu
kontakti - 29121150 Sekojiet mums
Blogs  /  Vecākiem par bērniem  /  Labāk astoņas tortes un viena svecīte

Labāk astoņas tortes un viena svecīte

Vai jums kādreiz ir nācies izmest ēdienu? Vienmēr ir žēl to darīt, vai nē? Mums gadās to darīt pēc katra pasākuma, un vispopulākais produkts miskastē ir torte. Sajūta ir tāda, ka tu izmet savu sapni. Mūsdienās bērni ed šo konditorejas izstrādājumu divas vai trīs reizes nedēļā. Ko lai dara, ja torte Dzimšanās Dienā ir kļuvusi par tradīciju? Piedāvājam Jums apstāt meduskūkas iznīcināšanu, izmetot desertu miskastē! Pateiksim tortei “Nē”! Šeit ir 5 padomi, ka Jūs varat atbrīvoties no desertu rituāla un neizblamēties:
1. Aizvietojiet totri ar kaut ko mazāko. Tas var būt mazas kūkas, kapkeiki vai čīzkeiki. Galvenais, lai deserts būtu tik mazs, ka bērni varētu iznicināt tos sekundē.Var nolikt visu uz paplātes, tā no maziem desertiem Jūs izveidosiet lielu torti.
2. Galvenais noteikums ir bombiskais dizains. Viens mūsu kolēģis kādreiz strādāja maiznīcā un no parasta maizes klaipa izveidoja ēzīti. Viņa māte strādāja par aukli un atnesa to maizes brīnumu bērniem. Viņi apēda to ar tādu prieku, it kā tas būtu Villija Vonkas šokolāde. Tās nozīmē, ka jo interesantāks, jo foršāks ir deserts, jo garšīgāks tas būs bērniem.
3. Mini-tortes. “Lielā brāļa” mazas kopijas izskatās daudz izdevīgāk un tos var sagriest daudz mazākājos gabalos. Sanāks kā tautasdziesmā par apelsīnu: viņš – viens, mēs – daudz!
4. Īpaša tortes prezentācija. Pārsteidziet savus bērnus. Vatbūt tas būs super-deja no vecākiem? Vai neiedomājamas tortes sveces? Tas var arī būt dziesma no mīļāka dziedatāja. Jā, varbūt tas ir par daudz. Taču jo interesantāka prezentācija, jo saldāka torte.
5. Liela torte ir katra bērna sapnis. Ja ļoti gribas istenot standartu Dzimšanas Dienas rituālu ar milzīgu desertu, tad nebarojiet bērnus tā, lai viņi nespētu kustēties. Izplānojiet ēdienkarti tāda veida, lai bērnu vēderos paliktu pietiekami daudz vietas tortei.
Eksperimentējiet. Atmetiet senās kā mamuti tradīcijas. Varbūt jūsu svinībās deserts būs saļš, nevis salds. Varbūt jums vispār nebūs deserta. Ir pienācis laiks mainīt ierasto Dzimšanas Dienas scenāriju. Svētki tagad asociējas ar torti, tapat kā kāķi ar martī, taču bērni no tiem ir noguruši. Un protams, ka ne no kaķiem! =)