Sapņu svētki bērniem

AR LABĀKIEM ĶĪMIĶIEM RĪGĀ

Pasūtīt programmu
kontakti - 29121150 Sekojiet mums
Blogs  /  Vecākiem par bērniem  /  Dzimšanas diena - svētki vai izaicinājums?

Dzimšanas diena - svētki vai izaicinājums?

Bērnu dzimšanas diena ir svētki bērniem un izaicinājums vecākiem. Jums būs nepieciešami pacietība, nauda un dzelzs nervi. Mēs pastāstīsim, kā Jūs varat saglabāt visu iepriekš minēto un nesajukt prātā:
1. Būs labāk, ja viesi atnāks 30-40 minūtes pirms izklaides programmas sākuma. Katram ir draugi, kuri dzīvo ārpus laika un telpas robežām, un atskrien vismaz pusstundu vēlāk. Un pēc tam viņu mazulis sāk bēdāties par to, ka viņš neredzēja burvju mākslinieku. Taču burvji nevar gaidīt visus, kas nokavēja svētku sākumu.
2. Jūsu mērķis nav karavīru rotas barošana. Būs pietiekami, ja bērni paedīs vienu reizi un porcijas būs nelielas. Viņiem nebūs laika sēdēt divas stundas, ēdot lielu porciju kartupeļa ar gaļu, jo apkārt ir tik daudz aktivitāšu. Taču ar gardumiem var pielabināt pieaugušos.
3. Paņemiet līdzi maiņas apģērbu. Bērni skraidīs, izlies uz sevi sulu un nosmērēsies ar kečupu. Tāpēc jūsu mazos mērķakus droši būs jāparģērbj, lai izveidotu skaistas fotogrāfijas. =)
4. Labāk ir atteikties no strikta saraksta. Nekas slikts nenotiks, ja bērni nepaēdis 15:00, bet Jānis apēdis kapkeiku 10 minūtes agrāk nekā bija plānots. Jums vienkārši ir jāatslābinās un jāsaprot, ka ar bērniem reti kas notiks pēc saraksta. Laujiet viņiem atpūsties un vienu dienu dzīvot, nedomājot par grafiku.
5. Nenoformējiet telpu ar baloniem, ja jūs negrībat, lai svētki kļūtu par četru stundu bakhanāliju (ja teplā būs baloni, bērni iztērēs visu laiku, skrienot ar tiem un atņemot tos viens no otra).
6. Uzticieties profesionāļiem. Ja jūs uzaicinājāt uz svētkiem fotogrāfu vai video operatoru, nevajag viņu uzraudzīt un dalīties ar saviem padomiem, jo tāda veidā jūs tikai viņam traucēsiet. Labāk atslābinieties un baudiet mirkli. Tad fotomākslinieks spēs noķert visdzīvākos svētku momentus.
7. Nepārvērtiet svētkus par cirku. Nevajag pasūtīt animatorus, ķīmikus, burvju māksliniekus un Dumidoru uz ziloņa. Bērni noguris no tāda varoņu daudzuma un sāks jūst prātā. Pat Čaks Noriss nepalīdzēs un dzimšanas diena kļūs par spartiešu ciņām (labāk ir izvēlēties kaut ko vienu un ietaupīt naudu).
Un visgalvēnais: neaizmirstiet, ka tas ir arī jūsu svētki! Atputieties, saņemiet dāvanas un pat visneparastākos momentus uztveriet pozitīvi. Un tad jums tiešām būs, ko atcerēties!